Povedzte to odkazom. Nátierka Nutella spája!

Povedzte to odkazom. Nátierka Nutella spája!

- Kategória: Zdravie & životný štýl
509
Komentáre vypnuté na Povedzte to odkazom. Nátierka Nutella spája!
Povedzte to odkazom. Nátierka Nutella spája!

Nutella prichádza s limitovanou edíciou, vďaka ktorej ukážete rodine i priateľom, že vám na nich naozaj záleží. Vyberte si z mnohých variantov dva poháre, priložte ich k sebe a vytvorte tak sladký odkaz, ktorý povie všetko za vás.Povedzte to odkazom. Nátierka Nutella spája!

Chcete popriať k narodeninám, vyznať lásku alebo len poďakovať originálnym spôsobom? S dvoma baleniami nátierky Nutella v limitovanej edícii je to ľahké. Osobné želanie vytvoríte pomocou rôznorodých nápisov na etiketách. Siahnuť môžete po Thank you, I love you a Happy b-day a nakombinovať s oslovením My love, My friend alebo My dear. Stačí si len vybrať tie správne slová a dať ich prečítať tým, ktorým chcete urobiť radosť.

„Hlavnou myšlienkou tejto edície s odkazmi je spojiť navzájom ľudí, ktorí sa majú radi. Dať im možnosť vyjadriť sa nielen slovami, ale napríklad aj milým darčekom,“ hovorí Barbora Šrutková, brand manažérka značky Nutella, a dodáva: „Predaj limitovanej edície bude podporený online kampaňou a komunikáciou na sociálnych sieťach.“

Kampaň pobeží od 17. mája do 6. júna 2021 na Slovensku aj v Česku. Okrem Youtube, Facebooku a Instagramu sa tiež objaví na vybraných slovenských a českých weboch. Za realizáciou stojí agentúra WMC Grey.

O spoločnosti Ferrero

Ferrero Group je globálna spoločnosť v súkromnom vlastníctve rodiny Ferrero. Jej história sa začala písať v roku 1942 v severotalianskom meste Alba, kde si zakladateľ spoločnosti Pietro Ferrero počas druhej svetovej vojny otvoril malú cukráreň. Na výrobu lákavých a cenovo dostupných výrobkov začal používať lieskové oriešky z miestnych zdrojov. Spoločnosť sa v priebehu rokov rozrástla a stala sa jedným z popredných výrobcov cukroviniek v Európe a zároveň jednou z najväčších na svete. Do portfólia spoločnosti patria popredné značky na trhu ako je napríklad Nutella, Tic Tac, Ferrero Rocher, Kinder Surprise a Kinder Bueno.

 

Kontakt pre médiá

Jakub Mendel,
Email: mendel@ws-slovakia.sk
Mobil: 0948 556 990