Rozšírte svoje IT zručnosti: Prinášame vám osvedčené stratégie pre kariérny rast

Rozšírte svoje IT zručnosti: Prinášame vám osvedčené stratégie pre kariérny rast

- Kategória: Zaujímavosti
514
Komentáre vypnuté na Rozšírte svoje IT zručnosti: Prinášame vám osvedčené stratégie pre kariérny rast
Rozšírte svoje IT zručnosti: Prinášame vám osvedčené stratégie pre kariérny rast

Nadobudnutie zručností v oblasti cloudových technológií či sietí je v dnešnej digitálnej ére veľkou výhodou, ktorá bude hrať vo váš prospech.

Školiace centrum - Alef Training Center
Školiace centrum – Alef Training Center

Dve z najpopulárnejších a najuznávanejších platforiem sú Amazon Web Services (AWS) a Cisco certifikácia. Spolu tvoria súhru, ktorá vám umožní rozvíjať sa v týchto dôležitých a rýchlo napredujúcich oblastiach technológií.

Zabŕdnite do cloudového sveta s AWS certifikáciou
AWS je vedúci poskytovateľ cloudových služieb na svete. Jeho flexibilita, škálovateľnosť a spoľahlivosť sú obdivované mnohými podnikmi.

S AWS certifikáciou sa môžete naučiť vytvárať a spravovať rôzne cloudové prostredia, ako aj využívať ich služby na ukladanie dát, analýzu a vývoj aplikácií. Získanie certifikátu AWS vám môže otvoriť dvere k mnohým príležitostiam v oblasti IT.

Školiacia miestnosť - Alef Training Center
Školiacia miestnosť – Alef Training Center

Nechajte sa lapiť do Cisco sietí 

Na druhej strane máme Cisco certifikáciu, ktorá je synonymom pre sieťové technológie. Cisco je jedným z popredných dodávateľov sieťových riešení a ich školenia sú známe pre ich kvalitu a renomé.

Získanie certifikátu Cisco vám umožní porozumieť sieťovej infraštruktúre, konfigurácii smerovačov a prepínačov, bezpečnosti sietí a ďalším kľúčovým aspektom.

Dve muchy jednou ranou 

Vzhľadom na dopyt po odborníkoch v oblasti AWS a Cisco je investícia do týchto školení do budúcnosti veľmi prospešná.

S Alef Training Center zabijete dve muchy jednou ranou. K získaniu vytúženej AWS či Cisco certifikácie vám stačí už len málo.