Štýlové doplnky pre modernú ženu

Štýlové doplnky pre modernú ženu

- Kategória: Zdravie & životný štýl
424
Komentáre vypnuté na Štýlové doplnky pre modernú ženu
Štýlové doplnky pre modernú ženu

Ženy radi pridávajú k svojmu outfitu módne doplnky. Dámske hodinky, šatka na krk, slnečné okuliare dodávajú eleganciu a prinášajú jemný nádych šarmu. Vizuálne obohatia každý outfit, a preto ich ženy tak ocenia!

Napríklad zlaté prstene so zirkónom by bol dobrým darčekom k narodeninám, zásnubám alebo na Valentína. V strede produktu je veľké srdce, ktoré symbolicky demonštruje pocity vášho partnera. Na bokoch kameňa sú biele zirkóny. Kameň je odolný voči mechanickému poškodeniu, dlhodobo si zachováva svoju atraktivitu a počiatočný lesk.

Zlaté prstene môžete nosiť každý deň alebo ich počas sviatkov vytiahnuť zo šperkovnice. Tu kameň priaznivo zatieňuje modré oči svojho majiteľa. Šperky však môžu nosiť dievčatá s akoukoľvek farbou očí: stačí zladiť oblečenie, šatku na krk alebo kabelku.

Tí, ktorí milujú šperky, by si mali pamätať: na prstoch nemôžete kombinovať rôzne drahé kovy. To narúša harmóniu vnímania a naznačuje zlý vkus. Vyhnite sa tlmeným tónom, doplňte svoj imidž produktmi primeranými veku. Ak chcete vyrobiť darček s menom, objednajte si gravírovanie na vnútornú stranu obruby zlatého prsteňa – a krásne želanie bude sprevádzať vašu milovanú po celý čas, keď bude prsteň nosiť.Štýlové doplnky pre modernú ženu

Ďalším doplnkom, ktorý vždy sprevádza svoju majiteľku, je kabelka. Ukážte aspoň jednu ženu, ktorá by ju odmietla! Niektoré majú veľké tašky cez rameno a slúžia ako agregátor dámskeho oblečenia. Sú takí, ktorí majú radi drobné predmety – a malé sú aj ich kabelky. A dievčatá si so sebou berú tenké spojky do divadla a na rande.

Ak máte radi crossbody kabelky, odporúčame vám zvážiť kúpu súpravy. Skladá sa z troch analógov rovnakej farby, ktoré sa líšia iba veľkosťou – pre rôzne situácie. Najmenší model poslúži ako kozmetický kufrík. Stredná verzia je dobrá na stretnutie so svojím milencom a priateľmi.

Veľká taška cez rameno sa stane každodenným doplnkom: idete s ňou do práce, na podnikanie. Má jednu veľkú priehradku a dve vnútorné vrecká. Má 4 malé podpery na vonkajšej spodnej časti, ktoré zabraňujú skĺznutiu a pádu tašky zo stola. Je vyrobená z ekokože a je doplnená o zlaté detaily, zipsy a nastaviteľné popruhy podľa výšky majiteľa. Súprava je úhľadne ušitá a má reprezentatívny vzhľad.

Módne doplnky budú dobrým doplnkom k obrazu, takže si musíte vybrať len tie, ktoré sa vám páčia a najviac sa hodia k vášmu obrazu!