S Tipli.sk môžete získať svoje peniaze späť z každého nákupu

S Tipli.sk môžete získať svoje peniaze späť z každého nákupu

- Kategória: Domácnosť a internet
1415
Komentáre vypnuté na S Tipli.sk môžete získať svoje peniaze späť z každého nákupu

Súčasný internet sa vyznačuje rôznorodými možnosťami, pričom v posledných rokoch obrovský boom zažívajú internetové obchody. Vyznačujú sa širokým produktovým portfóliom a atraktívnou cenovou politikou. Akousi pomyselnou čerešničkou na torte je takzvaný cashback systém, prostredníctvom neho môžete získať svoje peniaze z každého nákupu späť. Pôvodne s touto špecialitou prišli banky, ktoré touto formou lákali klientov na svoje kreditne karty. A myšlienku prevzali aj takzvané cashback portály, ako je napríklad Tipli.sk.

Cashback portál Tipli.sk sa v oblasti online nakupovania stáva stále obľúbenejším, pretože ponúka až 8 % z každého uskutočneného nákupu. V ponuke je viac ako 350 rôznych e-shopov, a tak si na svoje prídu užívatelia hľadajúci oblečenie i elektroniku. Dokonca nechýba ani online trhovisko AliExpress, na ktorom sa predávajú rozmanité výrobky od čínskych výrobcov.

V neposlednom rade vás poteší, že je Tipli.sk je prepojený s parfumérií Notino.sk či cestovateľským portálom Booking.com.

Ako cashback portál Tipli.sk funguje?

Celý princíp fungovania tohto portálu je úplne jednoduchý, teda pochopí ho aj úplný laik v internetovom prostredí. Ako prvé si musíte vytvoriť používateľský účet na Tipli.sk, kedy pri registrácii zadáte e-mail a zvolíte heslo. Dokonca sa môžete prihlasovať cez profil na Facebooku. Potom si na Tipli.sk vyhľadáte internetový obchod, v ktorom by ste chceli nakupovať. Je dôležité, aby ste do tohto obchodu vstúpili cez príslušné tlačidlo na Tipli.sk, pretože jedine tak dôjde k prepojeniu a ku vráteniu peňazí.

Všetky peniaze sa vám budú ukladať na virtuálnom účte na cashback portáli. Až budete chcieť provízie vyplatiť späť, potom o ich výplatu stačí požiadať. Čiastkou v podstate nie ste obmedzení.

Keďže sú obchody rozdelené do prehľadných kategórií, tak si ich môžete prechádzať podľa toho, čo práve plánujete nakupovať.