Športujte celá rodina! Váš organizmus sa vám poďakuje.

Športujte celá rodina! Váš organizmus sa vám poďakuje.

- Kategória: Rodina a deti
1379
Komentáre vypnuté na Športujte celá rodina! Váš organizmus sa vám poďakuje.

Slnečné počasie láka mnohých z nás k športovaniu, a to predovšetkým mladé rodinky s deťmi, ktoré chcú svojim ratolestiam dopriať dostatok pohybu na čerstvom vzduchu. Milujete bláznivú jazdu na bicykli? Alebo vás viacej bavia kolieskové korčule či kolobežkovanie? „Zoznámte“ vaše dieťa so športom a užite si aktívny víkend v prírode, ktorý váš organizmus nabije pozitívnou energiou.

Bicyklovanie alebo kolobežkovanie? Oba športy majú niečo do seba!

Jazda na bicykli je jedným z typických príkladov rodinnej aktivity, ktorú môžete s deťmi praktizovať kdekoľvek a kedykoľvek – v parku či v meste, jednoducho všade! Vedeli ste, že práve bicyklovanie umožňuje spevniť detské telíčko, zlepšiť pohyblivosť končatín a istým spôsobom dieťa motivovať k samostatnému a zodpovednému prístupu? Nielen detské bicykle, ale i kolobežky sú skvelým spôsobom, ako sa zabaviť. Oproti cyklistike sa používa omnoho viacej svalov, predovšetkým zadné stehná, lýtka a časť chrbta. Zabudnite však na zbytočne ťažké, nepraktické kolobežky, ktoré boli trendom možno desať rokov dozadu. Mimoriadne obľúbené sú najmä detské kolobežky s nafukovacími koliečkami, ktoré pomáhajú k celkovému odpruženiu a okrem toho sú zárukou príjemnej jazdy, ktorú si môžete užiť takmer na akomkoľvek povrchu.

A čo také korčule? Trúfnete si?

Mnoho ľudí sa bojí korčuľovania, keďže ide o náročnejší šport, ktorý vám buď ide alebo nejde. To však neznamená, že kolieskové korčule nie sú vhodné pre vaše deti! Práve naopak. Zabudnite na všetky zábrany, vyberte z pivnice korčule, pre istotu i chrániče a užite si s deťmi poriadnu jazdu, ktorú si zamiluje celá rodina. Veď život máme len jeden, tak prečo sa aspoň na chvíľu nevrátiť do detských čias, ktoré mali svoje neopísateľné kúzlo a nedopriať tento pocit aj vašim deťom?

Nakupujte na e-shope Beťárik.sk, kde nájdete širokú ponuku detských bicyklov, kolobežiek či korčúľ za primerané ceny! Rýchle dodanie, výhodné obchodné podmienky, extra funkcie navyše, spokojní zákazníci a množstvo ďalších výhod, ktoré jednoducho treba využiť.