Stavajte výhodne, montujte z ocele!

Stavajte výhodne, montujte z ocele!

- Kategória: Domácnosť a internet
1225
Komentáre vypnuté na Stavajte výhodne, montujte z ocele!

Problematika týkajúca sa hál je rozhodne zaujímavejšia, ako by sa na prvý pohľad mohlo znať. Napríklad, ako vybrať tú správnu halu pre vašu firmu.

Ste podnikateľ. Máte celkom slušne rozbehnutý biznis, dokonca sa rozbehol rýchlejšie, ako ste predpokladali. Nečakane veľké predaje a zisky vás určite napĺňajú obrovskou radosťou z úspechu. Úsmev z tváre vám však veľmi rýchlo zmizne po tom, čo si uvedomíte, že nedokážete naplniť kapacity, ktoré od vás požadujú zákazníci. Vo výrobe problém nie je, problém je vo vás. Nemáte kde tie produkty skladovať. Vaša stará hala je už jednoducho malá. Čo teraz? Nemáte čas, zákazníci na vás tlačia, nemôžete si dovoliť zabiť niekoľko dlhých mesiacov stavbou haly, veď to je predsa zdĺhavé, myslíte si. Tak sa prirodzene rozhodnete pre „použitú“ halu. Vyzerá to ako super deal, spĺňa vaše požiadavky, financie máte, idete do toho. Prvých pár týždňov sa tešíte ako do nej pribúda viac a viac produktov, ste na seba a svoje rozhodnutie hrdí. To vás však čoskoro prejde, keď zistíte, že do nej tak trochu zateká. Že v rohoch sa tvoria plesne, hala nedokáže udržať teplo a tých myší, ktorých čoraz viac vylieza z nejakých hlbokých zákutí haly… Asi to až tak skvelé riešenie nebolo. Nové oceľové haly vás odbremenia od všetkých vrások na čele.

Rýchlosť, ktorej neuveríte.

Ľuďom jednoducho záleží na rýchlosti. Oceľové konštrukcie, ktoré sú základným kameňom oceľových hál zabezpečia, že výstavba haly bude skutočne rýchla. Sú totiž mimoriadne ľahké, ale zároveň pevné a vyrobené z robustných komponentov. Máte záujem o výrobné haly? Pri montovaných halách nič nie je nemožné. A to najmä vďaka ich veľkej prispôsobivosti. Či už hľadáte vhodnú halu na dielne, veľkosklad, alebo akýkoľvek iný priestor, s oceľovými halami vždy nájdete riešenie. A ak vyberiete vhodnú firmu, ktorá montáž zrealizuje, máte vyhraté. Takou je napríklad Frisomat. Frisomat sa postará o celý proces výstavby montovanej haly, od projektu, cez výrobu, až po samotnú odbornú montáž. Tak nečakajte, montujte!