Ste vybavení na aktívne leto s deťmi?

Ste vybavení na aktívne leto s deťmi?

- Kategória: Rodina a deti
249
Komentáre vypnuté na Ste vybavení na aktívne leto s deťmi?
Ste vybavení na aktívne leto s deťmi?

Leto s deťmi môže byť zábavné a aktívne. Nemusíte sa obávať, že by vás dieťa brzdilo v športovaní a cestovaní. V súčasnej dobe je možné kúpiť všemožné pomôcky, ktoré umožňujú robiť s deťmi presne to, čo ste robili pre ich príchodom na svet. Nie ste ešte na aktívne leto vybavení? Tieto pomôcky musíte ihneď kúpiť.

Čo nesmie chýbať turistom

Myslíte si, že turistika a malé deti k sebe nejdú? Mýlite sa. Na turistiku sa môžete vybrať s dieťaťom do rôzneho terénu.

Detské cyklovozíky do každého terénu

Ak budete chodiť len po spevnených cestičkách bez prevýšenia alebo lezenia po skalách, stačí vám kúpiť cyklovozík. Detské cyklovozíky sú výborne odpružené, takže zvládnu nerovnosti terénu. Pre dieťa sú bezpečné, pohodlné a všetky deti ich zbožňujú.

Detské turistické nosiče na výstupy

Pre náročnejších turistov existuje taktiež možnosť, ako sa venovať výstupom s dieťaťom. Ak vaše dieťa dokáže samostatne sedieť, kúpte mu detský turistický nosič. Detské turistické nosiče sú prispôsobené ergonomicky detskému telu. Zároveň sú vďaka spevnenej zadnej časti pohodlné na nosenie pre rodičov. K nosiču sa vyrábajú rôzne doplnky ako clona alebo pláštenka. Dieťa bude v bezpečí aj po nečakanej zmene počasia.

Športové kočiare na prechádzky po meste

V prípade, že vaše jediné túry sa odohrávajú po meste, stačiť vám bude športový kočiar. Športové kočiare majú konštrukciu a kolieska prispôsobené tak, že bez problémov prejdú cez obrubník alebo výmoľ. Sú odľahčené, takže okrem chôdze sa s nimi dá aj behať.

Čo nesmie chýbať cyklistom

Cyklisti si do výbavy musia dokúpiť pomôcku, ktorú sme už spomínali, a to cyklovozík. Cyklovozíky sa pripevňujú k zadnému kolesu. Sú skonštruované tak, aby sa neprevrátili ani po páde cyklistku. Vo vnútri majú bohatý priestor, ktorý umožňuje dieťaťu spinkať alebo sa hrať. Ak nespí, môže sledovať okolie cez bočné priezory. Vo vnútri detského vozíka je dieťa chránené popruhmi a sieťkou proti hmyzu.

Cyklovozík na bicyklovanie, behanie i lyžovanie

Detské cyklovozíky je možné používať aj počas behu, korčuľovania a v zime na lyžovanie. K vozíku dokúpite adekvátne príslušenstvo, ktoré zmení cyklovozík na sánky alebo s pomocou setu si vozík pripevníte k pásu.