Zážitky ako darčeky. Čo poteší muža a čo ženu?

Zážitky ako darčeky. Čo poteší muža a čo ženu?

- Kategória: Zaujímavosti
272
Komentáre vypnuté na Zážitky ako darčeky. Čo poteší muža a čo ženu?
Zážitky ako darčeky. Čo poteší muža a čo ženu?

Inšpirácia na darčeky k narodeninám alebo inému sviatku sa vždy zíde. Niekedy môžete aj hodiny premýšľať nad vhodným darčekom a nápad nie a nie prísť. Tento problém majú veľmi čerstvé páry alebo naopak manželia po rokoch spolunažívania. Pre všetkých bez rozdielu sú top tipom na darčeky tie, ktorým sa hovorí zážitkové. Aké zážitky potešia muža a aké ženu?

Zážitkové darčeky pre ženy

Ženy sú menej dobrodružné bytosti ako muži. Samozrejme, že existujú aj výnimky. Väčšina žien je však skôr opatrná a majú rady menej adrenalínové zážitky. Zážitkové darčeky pre ženy môžeme rozdeliť na dve skupiny. Na tie, pri ktorých ide o dobrodružstvo a na tie, pri ktorých ide o relax.

Dobrodružné darčeky pre ženy

Zo sekcie dobrodružné darčeky pre ženy spomenieme ako prvé lety. Vyhliadkové lety sú pre dámy skvelý darček, pri ktorom si obaja užijete romantické chvíle. Dokonca aj pohádané páry sa počas letu v oblakoch zmieria a užívajú si let v rovnakej miere. Darčeky k narodeninám pre ženy vo forme vyhliadkového letu počas noci sú top darom, ktorý poteší absolútne každú dámu. Radosť v očiach partnerky uvidíte aj v prípade, keď kúpite let balónom. Veľmi príjemný a pohodový je let hydroplánov nad vodnou nádržou.

Relaxačné darčeky pre ženy

Relax je to, čo žena nikdy neodmietne. Svojej partnerke darujte večeru pre dvoch, masáže, ochutnávku vín alebo pobyt v lone prírody s procedúrami. Veľkým relaxom pre ženy je návšteva kozmetického salóna. Kúpte jej voucher na skrášľovacie procedúry alebo ku kaderníkovi.

Zážitkové darčeky pre mužov

Mužov poteší každý darček, ktorý im umožní splniť si detské sny. Nejde o sen stať sa požiarnikom, ale o sen vyskúšať niečo adrenalínové. Let stíhačkou alebo iný akrobatický let je super zážitkový darček pre muža, ktorý má rád rýchlosť a vzrušenie.

Nielen praktickí muži ocenia darčekový poukaz na školu šmyku. Vyskúšať si riadenie formuly nie je tiež zlý darček. Prakticky každé rýchle alebo terénne vozidlo ich poteší. Radi sa zahrajú na policajtov vďaka škole streľby alebo na vojakov počas jazdy na obrnenom transportéry.

Z tých menej adrenalínových darčekov je pre muža zážitok pivný kúpeľ, jazda na koni, degustácia koňakov alebo kurz potápania.