Tantra masáž doma. Experimentovanie v spálni ale aj liek na stres a nezhody.

Tantra masáž doma. Experimentovanie v spálni ale aj liek na stres a nezhody.

- Kategória: Láska & vzťahy
5138
Komentáre vypnuté na Tantra masáž doma. Experimentovanie v spálni ale aj liek na stres a nezhody.

Každý pár dostane po čase chuť experimentovať. Motívy sú rôzne, niektorí pociťujú, že ich partnerský život sa dostal do nevyhnutnej rutiny. Iní sa snažia spoločne pracovať na nezhodách v partnerskom živote. Vzťahy sú však o skutočnom spojení dvoch ľudí, na ktorom treba pracovať. Tantrická masáž na toto môže priniesť odpoveď.

Čo to vlastne je Tantrická masáž?

Tantra je posvätné učenie, ktorého vznik sa datuje stovky rokov späť. Pôvod má vo východnej filozofií a zahrňuje mnohé meditačné praktiky, ktoré dodnes praktizujú státisíce ľudí. Jej učenie ja zamerané na telesné energie a ich strediská, nazývané čakry a chi. Tantra verí, že telo je prepletené týmito energetickými centrami a ak jedno z nich nefunguje správne, ovplyvní náš celkový chod. Tieto ,,bloky” spôsobujú podráždenie, frustráciu, pocity depresie alebo vyčerpania, ktoré zásadne vplývajú na vzťahy. Liečiť sa dajú jedine tým, že sa na ne správne zameriame.

Ako sa pripraviť na tantrickú masáž doma?

1.  Pokúsme sa učenie posvätnej tantry najprv naštudovať

Na trhu existuje mnoho knižiek, filmov, blogov, ktoré nám pomôžu rozšíriť obzory a lepšie pochopiť filozofiu, ktorá sa za Tantrou skrýva a benefity, ktoré so sebou prináša. Na správnu tantrickú masáž doma je dôležité naštudovať si aj základné princípy a techniky.

2.  Vyberme si správne miesto a navoďme atmosféru.

Na úplné uvoľnenie potrebujeme čo najväčší pokoj. Manželská posteľ, vonné sviečky, naša obľúbená relaxačná hudba a stlmené svetlá sú ideálne na vytvorenie domáceho tantrického salónu. Domáce prostredie a odbúranie zbytočného rušivého šumu pomôže obom aktérom masáže dostať sa do fyzickej a mentálnej pohody a prežívať erotickú masáž naplno.

3.  Stanovme si jasné pravidlá a pomalé tempo

Aj keď sa tantra zameriava na stimuláciu erotogénnych zón, žiaden dotyk nemusí byť opätovaný. Vďaka tomu sa prijímateľ masáže dostane do stavu maximálneho vzrušenia a túžby, v ktorom sa dokáže skutočne uvoľniť. Čím viac budeme odďaľovať vyvrcholenie, tým dlhšie si môžeme užívať stav, ktorý dokáže tantra navodiť. Tantrická masáž môže skončiť tam alebo slúžiť ako predohra.

4.  Konzultujme odborníkov

Tantrická masáž v prostredí domova je úžasný spôsob ako okoreniť svoj intímny život a dodať partnerskému životu druhý dych, no existujú ľudia, ktorí sú v tom odborníci. Tak ako pri túžbe po gastronómií navštívime reštauráciu, v prípade tantrickej masáže sú to salóny ako napríklad Tantra Diamond v Bratislave. V tomto salóne nájdeme širokú škálu služieb od individuálnych až po párové tantra masáže, ktoré nám môžu načrtnúť správny postup masáže ale aj správne emócie, ktoré máme pociťovať. Táto skúsenosť nám môže pomôcť zistiť ako presne erotické masáže fungujú a s ľahkosťou ich preniesť do vášho intímneho života.