Teplé dámske bundy na jeseň – pozrite si naše návrhy

Teplé dámske bundy na jeseň – pozrite si naše návrhy

- Kategória: Zdravie & životný štýl
2414
Komentáre vypnuté na Teplé dámske bundy na jeseň – pozrite si naše návrhy

Aj vy ste si všimli, že horúce letné dni sú pomaly, ale isto „preč“? Nezúfajte, veď aj jeseň má svoje neopísateľné čaro, ktoré oceníte v každom prípade. Všade navôkol si môžete všimnúť farby, listy, slnečné lúče, ktoré vás počas dňa príjemne zahrejú, ale sem tam aj dážď či sychravé rána, ktoré nás okamžite schladia. Aby ste sa vyhli prípadnej chrípke či nachladnutiu, určite nezabudnite na kvalitnú dámsku bundu, ktorá vaše telo udrží v teple a suchu za akéhokoľvek počasia. Čo si všímať pri jej výbere? Aké sú návrhy na aktuálnu sezónu?

Kvalitná dámska bunda, ktorá vás zahreje aj v mínusových teplotách

Na trhu dnes nájdeme množstvo jesenných a zimných búnd či kabátov, ktoré sa odlišujú nielen dizajnovým prevedením, farbou, spracovaním či materiálom, z ktorého sú vyrobené, ale tiež cenou, ktorá ide „ruka v ruke“ s kvalitou bundy. Aby ste boli neustále v suchu a teple, mali by ste siahnuť po komfortnej a teplej bunde, ktorá je vyrobená z materiálu, ktorý výborne odoláva vetru, dažďu či chladu. Základom teda je, aby dámska bunda plnila ochrannú funkciu pred rôznymi vplyvmi vonkajšieho prostredia, v opačnom prípade stráca svoj hlavný účel.

Aký materiál je pre mňa tou najlepšou voľbou?

Ako už bolo spomenuté, dámske bundy na jeseň môžeme nájsť v rôznych materiálových prevedeniach, pričom každý materiál poskytuje svoje „pre“ aj „proti“. Páperie predstavuje najpopulárnejší spôsob výplne nafúknutých búnd. Páperové bundy, ktoré sú aj túto sezónu mimoriadne trendy, maximalizujú teplo a poskytujú bezkonkurenčný komfort pri vykonávaní akejkoľvek fyzickej aktivity. Ak sa však páperová bunda namočí, trvá dlhšie, kým uschne. Vlnené bundy a kabáty sú zárukou vysokej kvality a nadčasového dizajnu, čiže na svoje si prídu aj náročné zákazníčky. Čo možno považovať za nevýhodu je fakt, že vlnené bundy si vyžadujú vyššiu investíciu, s čím treba pri kúpe rátať. Koženkové bundy predstavujú nestarnúcu klasiku, vďaka čomu môžete aj vy vyzerať mladistvo a elegantne zároveň. Ak sa radíte medzi odvážnejšie dámy, skúste vymeniť čiernu koženku za červenú, kráľovsky modrú či bielu! Outfit doplňte štýlovou košeľou pod zadok, priliehavými džínsami a čižmičkami, vďaka čomu budete neprehliadnuteľná. Čo však stojí za zmienku je fakt, že kožená bunda vás príliš nezahreje.

Trendy tejto sezóny!

Aj vy sledujete najnovšie trendy? Deň čo deň sa inšpirujete módou, ktorú je možné vidieť na svetových mólach? Výborne! V tom prípade nezabudnite na trendy dámsku bundičku od Bolf.sk, ktorá bude ako stvorená na formálne stretnutia, ale tiež udalosti, na ktorých chcete vyniknúť. Medzi aktuálne farby tejto sezóny patrí jednoznačne kamelová, modrá, sýta červená, ale tiež klasická čierna, ktorou nič nepokazíte. Dôraz sa kladie na doplnky, a to trebárs na kapucňu, na ktorej by v žiadnom prípade nemala chýbať kožušinka, prípadne golierik, ktorý perfektne vynikne v kombinácií s hrubším šálom. Vrecká, zipsy či podšívka sú ďalšie atribúty, ktoré by ste pri výbere nemali prehliadnuť. V konečnom dôsledku je to dĺžka bundy, keďže na jeseň sa hodí skôr kratšia bundička nad zadok, avšak na zimu siahnite po dlhšom kabátiku, ktorý vás príjemne zahreje aj v mínusových teplotách.