To najkrajšie ubytovanie pre rodinu s deťmi!

To najkrajšie ubytovanie pre rodinu s deťmi!

- Kategória: Zdravie & životný štýl
1352
Komentáre vypnuté na To najkrajšie ubytovanie pre rodinu s deťmi!

Potrebujete vybiť prebytočnú energiu? Počasie nám posledné dni praje a mnohí z nás premýšľajú nad tým, kam vyraziť najbližší víkend, ba dokonca na letnú dovolenku, ktorá je v nedohľadne. Ak ste milovníkom turistiky, nezabudnuteľného dobrodružstva, spoznávania tajomnej slovenskej prírody a relaxovania v termálnych vodách, vydajte sa do Vysokých Tatier, ktoré vás nabijú pozitívnou energiou!

Spoznávajte tatranské zákutia, o ktorých ste doteraz ani len netušili

Vedeli ste, že práve Vysoké Tatry sa môžu pochváliť mnohými jaskyňami, kaňonmi i vodopádmi, ktoré sú pre mnohých stále len akousi záhadou? A nielen to! Práve v Tatranskej Lomnici, ktorá patrí medzi najkrajšie miesta na Slovensku, môžete zažiť adrenalínovú jazdu na bobovej dráhe, perfektnú zábavu v lanovom parku Tarzania či môžete navštíviť miestne múzeum, ktoré informuje návštevníkov o faune a flóre Tatier. Aby toho nebolo málo, priamo z obce sa môžete presunúť lanovkou na Skalnaté pleso, ba dokonca druhý najvyšší vrch Slovenska, Lomnický štít!

Ubytujte sa v stredisku Jasná!

Už ste počuli o Hotel Grand, ktorý sa nachádza v Nízkych Tatrách? Stredisko Jasná poskytuje unikátne ubytovanie a dokonalý pôžitok, ktorý umocňuje okolitá príroda, veď nie nadarmo si hotel vybudoval prestíž, bohatú klientelu a v súčasnosti sa radí medzi špičkové hotely nielen na Slovensku, ale i v Európe! A prečo práve rodinná dovolenka v Jasnej?

Jasná je zárukou kvalitnej zimnej i letnej dovolenky s množstvom aktivít, ktoré si zamilujú nielen dospelí, ale predovšetkým deti! Cyklotúry, bikeparky, lanové parky, aquaparky, či nezabudnuteľné výlety po okolí sú len niektoré z atrakcií, ktoré môžete absolvovať v okolí hotelu Grand. Večera pre deti je pripravená špičkovými kuchármi, ktorí vedia, čo majú tí najmenší najradšej! Príďte si aj vy oddýchnuť na jedno z najkrajších miest Slovenska a uvidíte, že aj dovolenka na Slovensku ma svoje neopísateľné čaro, ktoré ulahodí každej vekovej kategórií.