Túžite po veľkých a pevných prsiach? Plastická operácia nemusí byť jediným riešením!

Túžite po veľkých a pevných prsiach? Plastická operácia nemusí byť jediným riešením!

- Kategória: Krása, Zdravie & životný štýl
819
Komentáre vypnuté na Túžite po veľkých a pevných prsiach? Plastická operácia nemusí byť jediným riešením!
Túžite po veľkých a pevných prsiach? Plastická operácia nemusí byť jediným riešením!

Prsia sú jednou z charakteristických telesných častí ženy. Ich základné parametre, najmä tvar a veľkosť, sú podmienené nielen rôznymi vonkajšími faktormi, ale aj genetikou. Kým niektoré ženy sú so svojimi prsníkmi spokojné, pre iné sú zdrojom frustrácie a radi by ich vymenili za iné.

Jedným z najznámejších spôsobov, ako zväčšiť a spevniť prsia, je plastická operácia. Tá však prináša aj viacero negatív. V prvom rade, jedná sa o drahý zákrok. Zaplatiť niekoľko tisíc eur za prsia je suma, ktorú jednoducho väčšina žien do svojej krásy investovať nechce. Po plastickej operácii sa musíte vysporiadať aj s tým, že vo vašom tele máte niečo „cudzie“. Vaše telo už nie je stopercentne prirodzené a implantáty môžu v určitých situáciách aj prekážať. Vyrobiť umelé prsia, ktoré by vyzerali dokonale prirodzene, je jednoducho nemožné.

Nehovoriac o tom, že plastická operácia pŕs je spojená aj s pomerne dlhou rekonvalescenciou a bolesťami, objaviť sa môžu aj rôzne vedľajšie účinky. Tieto negatíva znamenajú, že mnohé ženy sa radšej uspokoja so svojím poprsím a stratia záujem o akúkoľvek zmenu. Pritom, dnes môže byť zväčšenie a spevnenie pŕs skutočne jednoduché! Stačí im dať správnu výživu. Ako je to možné?

Účinné tabletky na zväčšenie pŕs

Rast prsného tkaniva je možné stimulovať prostredníctvom vhodných prírodných výťažkov. Jednotlivé extrakty podporujú prirodzenú tvorbu tkaniva prsnej žľazy, v dôsledku čoho sa prsník stávaj pevnejším a väčším. O akých prírodných výťažkoch to hovoríme? Predovšetkým sú to extrakty z Angeliky čínskej, Fenikla, Jamu čínskeho a Senovky gréckej. Prijať tieto látky z bežnej stravy je takmer nemožné, preto je potrebné doplniť ich do organizmu formou tabletiek.

Ak chcete získať prirodzene veľké a pevné prsia, skvelým riešením je výživový doplnok BreastEXTRA+, ktorý zoženiete v e-shope megaprsia.sk. Ten neobsahuje žiadne chemické prísady, farbivá či konzervanty, vďaka čomu je stopercentne bezpečný a nijako nezaťažuje váš organizmus. Jeho súčasťou nie sú ani žiadne hormóny a látky, ktoré by spôsobovali priberanie tuku. Pozitívne účinky sú dosahované prostredníctvom čisto prírodných výťažkov, ktoré priaznivo vplývajú na ženské telo.

Aké výsledky môžete dosiahnuť?

Hoci na prvý pohľad by sa možno mohlo zdať, že takáto prirodzená forma podpory rastu poprsia nebude veľmi účinná, opak je pravdou. Až 91 % žien, ktoré vyskúšali tabletky BreastEXTRA+, potvrdilo, že už počas prvých troch týždňov došlo k viditeľnému spevneniu a zväčšeniu prsníkov. Teda na to, aby sa dostavili želané výsledky, nemusíte tablety užívať extrémne dlhú dobu.

Pri užívaní počas troch mesiacov až 97 % žien potvrdilo, že sa im prsia zväčšili až o veľkosť jedného plného košíčka! A to bez akéhokoľvek operačného zákroku. Vďaka tomu, že prsia sa tvarujú na základe bežných procesov v organizme, vyzerajú prirodzene a nemáte z nich pocit, že sú umelé. Mimochodom, tento prípravok je certifikovaný a schválený aj Úradom verejného zdravotníctva SR, môžete tak mať istotu, že je stopercentne vyskúšaný a bezpečný.

Vhodný pre každú ženu

Vďaka prirodzene väčším prsiam získate väčšie sebavedomie a budete sa vo svojom tele cítiť skvele. Totižto, kým všetky iné svaly tela môžete trénovať a dosiahnuť tak ich optimálnu veľkosť a tvar, cvičenie vám rast pŕs neurýchli. Práve naopak, obvykle spôsobí ich zmenšenie. Jedinou cestou, ako prirodzene dosiahnuť väčšie prsia, je tak ich správna výživa formou tabletiek s obsahom správnych prírodných výťažkov. Tablety BreastEXTRA+ sú vhodné tak pre staršie, ako aj mladé ženy, ktoré chcú získať svoju vytúženú postavu. Vyskúšajte ich aj vy a presvedčte sa o ich výnimočných účinkoch na vlastnej koži!