Už poznáte trendy na jar 2016?

Už poznáte trendy na jar 2016?

- Kategória: Krása
1694
Komentáre vypnuté na Už poznáte trendy na jar 2016?

Ako to už býva, jarné trendy vám narobili chute v tej najtreskúcejšej zime a najradšej by ste si ich obliekli hneď a vybehli von. Aj keď najradšej nosíte dámske mikiny a tepláky, prišiel čas na to, aby ste sa niečo dozvedeli o tom, čo sa bude nosiť počas jari 2016. Niektoré z vás budú rady, že sa konečne zabudne na tie hrozné zvoncové nohavice, ktoré boli na jeseň a v zime trendy, iným bude ľúto za farbou roku 2015. Len pre pripomenutie, tou farbou bola marsala. Na čo sa môžete tešiť na jar?

 

Minimalistický a asymetrický dizajn

Pripravte sa na to, že minimalistický dizajn zažije veľký boom. Síce je taký nadčasový, že nikdy nezmizol, ale teraz ho musíte mať v šatníku za každú cenu. Aby to však nebolo len také obyčajné, je lepšie, keď ho oživíte asymetrickým dizajnom. Skvelou voľbou budú asymetrické tuniky či kardigany v kontrastných farbách. Taktiež zásahom do čierneho budú hranaté kabátiky bez goliera. Kabelky sa tiež budú niesť v podobnom štýle – hranatejšie tvary a minimalistický dizajn.

 

Na aké farby sa môžete tešiť

V minulej sezóne ste počas leta zachytili výraznejší nástup oranžovej farby a bude to pokračovať aj v roku 2016. Druhou farbou, ktorá by vo vašom šatníku nemala chýbať bude hnedá. Hnedá na všetky spôsoby – od tmavej čokoládovej až po svetlohnedú. Módne dámske oblečenie v týchto farbách môžete pokojne aj kombinovať medzi sebou, skvelo sa bude dopĺňať.

 

Strapce, kovboji a Afrika

Už minulý rok boli náznaky, že strapcami nič nepokazíte.  Dnes tieto náznaky prerástli do módneho trendu. Semišové bundy, kabelky, ale aj topánky a to všetko so strapcami. Aj kovbojský štýl s čipkou a rifľovinou sa bude nosiť. Okrem toho módne domy hlásia, že africký entoštýl dokáže rozžiariť váš outfit. Tak čo, potešili vás tieto módne trendy na jar? Alebo budete dúfať, aby zima ostala čo najdlhšie a vy ste mohli aj naďalej nosiť to, čo sa vám páči?