Veľkosť kabelky – veľmi dôležitá voľba každej ženy

Veľkosť kabelky – veľmi dôležitá voľba každej ženy

- Kategória: Krása
1193
Komentáre vypnuté na Veľkosť kabelky – veľmi dôležitá voľba každej ženy

Ak aj vy patríte k akčným ženám, ktoré chcú mať pri sebe vždy a všade všetky svoje viac či menej dôležité veci, zrejme je pre vás vhodnejšou voľbou kabelka väčších rozmerov. Našťastie, do rozmerných dámskych kabeliek sa toho zmestí skutočne požehnane, a tak si len stačí vybrať ten správny tvar a materiál kabelky a hurá do sveta!

Malá, menšia, najmenšia kabelka

Nie všetky ženy však túžia po veľkej a neraz i dosť ťažkej kabele. Sú medzi nami aj také, a nie je nás málo, ktoré oželieme istý diskomfort a uprednostníme štýlovú menšiu kabelku. Ideálnym kúskom, ktorý ocenia najmä praktické dámy, sú kabelky cez rameno alebo kabelky nosené na predlaktí. Oba typy kabeliek by mali mať menší rozmer, aby sa nosili príjemne a nezaťažovali chrbticu, no na druhej strane je dôležité, aby v nich bolo aj miesto na prehľadné uloženie mobilu či kožených peňaženiek.

Nesmieme však zabudnúť ani na najmenšieho zástupcu kabeliek – tzv. listové kabelkyTento typ kabeliek je vhodný predovšetkým na špeciálne príležitosti ako plesy či večierky, nakoľko padnú akurát do ruky a nedáme do nich nič iné okrem mobilu a kľúčov.

Zlaďte sa so svojou kabelkou

Nech už si vyberiete trendy listovku, väčšie hnedé kožené kabelky alebo menšie na popruh, vždy majte na pamäti, že kabelka by mala ladiť s vaším šatníkom aj s osobnosťou nositeľky, preto vyberajte s rozumom. Ak sa totiž necháte priveľmi uniesť, nemusí to priniesť želaný efekt. A uznajte, bola by to predsa škoda, keby vaša nová značková kabelka Monnari zapadla prachom niekde v rohu skrine len preto, že ju nemáte k čomu, ani kam nosiť.

Nechcete kabelku? Voľte kožený batoh!

Áno, pokiaľ ste vysoko praktická žena s jedinečným štýlom, ktorá sa nebojí aj trochu vyčnievať z davu, potom istotne siahnite po trendy batohu. Veď mať vďaka batohu voľné ruky a rovný chrbát, to rozhodne oceníte. A keďže na výber sú stovky krásnych vzorov, rozmanité materiály aj značky batohov, bola by veľká, preveľká škoda neurobiť si radosť.

Kto sa chce tešiť dlho, odporúčame batoh kožený, to je klasika, ktorá nikdy nevyjde z módy a odolá aj zubu času a dennodennému noseniu. A tiež si posvieťte, podobne ako pri kabelke, na batoh, ktorý má dobre zorganizovaný vnútorný priestor. Nech má váš štýl aj nejaký systém!