Viete byť na prvom rande neodolateľná?

Viete byť na prvom rande neodolateľná?

- Kategória: Láska & vzťahy, Zaujímavosti
2524
Komentáre vypnuté na Viete byť na prvom rande neodolateľná?

Konečne sa chystáte na prvé rande, no máte mierne obavy ako to celé dopadne? Buďte pre neho neodolateľnou a uvidíte, že z vás bude totálne očarený. Nebojte sa, nie je to vôbec nič zložité.

Rozosmejte ho

Je vedecky dokázané, že emócie sa prenášajú. Prečo teda nenaladiť vaše rande do tej správnej nálady, ktorú vyvoláte aj u vášho partnera? Pokiaľ budete vyžarovať vnútornú pohodu, celková nálada sa prenesie aj do vášho spoločne stráveného času. Okrem toho bude na vás vidieť, že ste s ním šťastná a cítite sa spokojne.

Buďte sebavedomá

Nemusíte sa chovať ako dračica, ktorá vyskúšala už niekoľko sexuálnych partnerov, ovláda všetky techniky milovania a je tou najlepšou kuchárkou na svete. Jednoducho si verte. Okúzľujúcou ste sa pre neho stala už vo chvíli, keď vás pozval na rande. Prečo by to inak robil? Vy ste pre neho tá, ktorá mu za to stojí a ktorú si z nejakého dôvodu vybral. Preto si na to spomeňte vo chvíli, keď sa budete cítiť neisto a začnete panikáriť. Hoďte sa do pohody, usmejte sa a verte si!

Buďte sama sebou

To, že si vezmete ultra vysoké podpätky a mini šaty z vás hviezdu teda nespraví. To, že pôjdete hrdo a sebavedomo z vás však môže spraviť krásnu ženu, a to nemusíte mať na sebe niečo, v čom sa možno necítite ani príjemne. Buďte teda prirodzená, správajte sa rovnako ako keď ste s priateľmi a nič tým nepokazíte. Dajte si na seba niečo jednoduché, s make-upom to príliš nepreháňajte a uvidíte, že to na toho pravého spraví dojem.

Obrázok: Mila Supynska / Dollar Photo Club.com