Xylodent – príjemný dych po celý deň!

Xylodent – príjemný dych po celý deň!

- Kategória: Zdravie & životný štýl
1376
Komentáre vypnuté na Xylodent – príjemný dych po celý deň!

Nepríjemný zápach z úst. Ten nie je príjemný asi nikomu, dá sa proti nemu vlastne nejako bojovať, okrem toho, že si dáte žuvačku? Vedzte, že áno, je tu totiž Xylodent!

A máte to. Tá supersexi baba, ktorú ste včera stretli vo fitku, vám nejakým zázrakom odpísala na pozvanie na kávu a zajtra s ňou idete von. Už ste si nachystali pekné oblečenie, pripravili voňavku a teraz ešte študujete baliace rady profíkov na internete a robíte si zoznam otázok, aby predsa nevzniklo trápne ticho. Pred rande si dáte rybaciu nátierku, ryby predsa obsahujú látky, ktoré zvyšujú odvahu… Viete čo, v tomto momente ste prehrali. Svieži dych je totiž jedna zo základných vecí, ktoré robia dojem z človeka. A pokiaľ máte len jednu šancu, aby ste spravili dobrý dojem, musíte si dať poriadne záležať. Mnoho ľudí špekuluje dlhé minúty, ak nie hodiny, nad tým, aká voňavka vonia najlepšie. Môžete však na sebe mať voňavku hoc aj za 1000 eur, pokiaľ otvoríte ústa a bude sa z nich niesť nie práve najpríjemnejšia vôňa, voňavka je úplne zbytočná. Čo teda pomáha na dobrý dych?

Výživové doplnky

V dnešnej dobe sa čoraz viac rozpráva o výživových doplnkoch, čo je nepochybne správna vec. Pri rýchlom tempe života totiž často zabúdame a nestíhame zdravo a vyvážene sa stravovať, a tak sa výživové doplnky stávajú najjednoduchším riešením, ako si udržať dobré zdravie. A keď vám smrdí z úst tak, že vás ani doktorka nechce vyšetriť, to zdraviu určite nepomôže… Teraz však vážne, zápach z úst je totiž naozaj vážny problém, ktorý môže naznačovať aj nejaký zápal v ústnej dutine. Nech je jeho príčinou už čokoľvek, zvyčajne je to nejaké skonzumované jedlo, je dôležité ho odstrániť. Na to slúžia žuvačky, tie ale nie sú vo všetkých prípadoch dostatočne účinné a nie každý má rád žuvanie žuvačky. Našťastie, existuje rýchle riešenie – Xylodent. Xylodent sú tablety, ktoré si jednoducho necháte rozpustiť v ústach a tralalá, svieži dych je na svete. Ak hľadáte seriózny produkt, ktorý vám zabezpečí svieži dych, Xylodent je ideálne riešenie. Zakúpiť ho môžete na eshope symphytum.sk.