Za málo peňazí, veľa muziky? U nás áno!

Za málo peňazí, veľa muziky? U nás áno!

- Kategória: Domácnosť a internet
1238
Komentáre vypnuté na Za málo peňazí, veľa muziky? U nás áno!
vytvorenie obývacej izby

Na vytvorenie obývacej izby, po akej ste vždy snívali už nemusíte míňať tisíce EUR. Poradíme Vám, ako vynoviť starú obývaciu izbu bez toho, aby ste minuli polročný príjem celej rodiny.

Dekorácie

Mnoho ľudí si myslí, že za pôsobivé dekorácie musia utratiť výraznú sumu peňazí. Toto pravidlo neplatí a v dnešnej, kreatívnej dobe stačí aj málo a priestor môže vyzerať jedinečne.

Použite napríklad sviečky v rozličných odtieňov rovnakej farby a rozmiestnite ich po izbe. Ak vyberiete rozličné veľkosti, efekt bude ešte lepší. Ak Vám sviečky nie sú po chuti, vyberte ich elektronickú alternatívu. Rozmiestnite vianočné svetielka po obvode celej izby, najmä po západe slnka, uvidíte tú romantickú atmosféru.

Ako dekoráciu môžete použiť aj obraz/obrázok, maľovaný Vašimi ratolesťami. V štýlovom rámiku, bude toto umenie vyzerať ako neoceniteľné dielo.

Kvety

V súčasnej dobe sa mení aj tento trend a preto stavte na sukulenty či drobné kaktusy. Ak ich umiestnite do dobre vyzerajúceho kvetináča v prírodných farbách, moderný a unikátny dizajn máte zaručený.

Vyhýbajte sa priveľkým rastlinám a rastlinám citlivým na zmeny teploty. Nič nepôsobí depresívnejšie, ako suchá kvetina v strede obývačky.

Textil

Textílie môžete použiť v podobe vankúšov, poťahov na sedačky či koberčekov. So vzormi sa môžete vyhrať a popustiť uzdu svojej fantázie, no nezabúdajte na zlaté pravidlo – maximálne tri farby. Ak použijete príliš veľa farieb, riskujete že priestor bude pôsobiť rušivo a neusporiadane.

Nebojte sa alternovať s rôznymi typmi textilu, použite napríklad behúň s vysokým vlasom, ako prehoz na gauč.

Primárny kus nábytku

Ak chcete vzhľad svojej obývačky doviesť do dokonalosti, investujte do jedného väčšieho kusu nábytku. Ak máte pocit, že Vaša sedačka má tie najlepšie roky za sebou, práve to môže byť kus, ktorý dodá priestoru kompletne vynovený “look”.

Najlepším riešením sú rozťahovacie sedačky, nakoľko okrem kvalitného dizajnu, získate aj efektné a praktické riešenie. Pre čokoľvek sa rozhodnete, stavte na sedačky na mieru a priestor si môžete prispôsobiť tak, ako Vám to vyhovuje.

My už len prajeme dávku kreativity, trochu odvahy a veľa príjemných chvíľ s ľuďmi, na ktorých Vám záleží.