Zážitkové darčeky pre celú rodinu

Zážitkové darčeky pre celú rodinu

- Kategória: Rodina a deti
608
Komentáre vypnuté na Zážitkové darčeky pre celú rodinu
Zážitkové darčeky pre celú rodinuZážitkové darčeky pre celú rodinu

Pochybujete o tom, že zážitkové darčeky sú určené pre celú rodinu? Myslíte si, že nedokážete nájsť darček pre mamu alebo sestru zo sekcie zážitky? Presvedčíme vás o opaku a predstavíme vám zážitkové darčeky v oblakoch, ktoré sa dajú vybrať pre celú rodinu.

Prečo sa oplatí darovať zážitok

Zážitkové darčeky nie sú drahšie ako parfumy alebo večera o viacerých chodoch. Prekvapí vás, že cena niektorých leteckých darčekov je dokonca nižšia. Samozrejme, že pri výbere darčeka nemôžete hľadieť na cenu. Dôležitejšia je hodnota daru z hľadiska toho, čo obdarovanému prinesie. Z tohto pohľadu je zážitkový darček darom s nevyčísliteľnou hodnotou. Chvíle šťastia a nových emócií sa peniazmi merať nedajú.

Najväčšou výhodou darčeka vo forme zážitku je to, že nevybledne, nepokazí sa, nerozbije sa alebo neskončí na dne zásuvky. Prežité zážitky zostanú s obdarovaným navždy. Spomienky sú tým najcennejším, čo môžete darovať. Darujte spomienky každému členovi rodiny a spoločne budete dlhé roky spomínať na okamihy počas zážitku.

Letecké zážitky bez obmedzení

Leteckých zážitkových darčekov je v ponuke toľko, že z nich ľahko vyberiete dar pre každého v rodine. Nie všetky letecké zážitky sú nervy drásajúce, adrenalínové či nebezpečné. Niektoré sú relaxačné, uvoľňujúce a veľmi príjemné.

Letecký zážitok pre priateľku

S priateľkou iste chcete zažiť trochu romantiky, po ktorej skončí vo vašom náručí. Pre ženy je dobrým nápadom na darček vyhliadkový let. Lety nad mestami alebo nad lesmi je možné kúpiť ako denné i nočné.

Letecký zážitok pre mamu

Podobne ako priateľku poteší aj mamičku vyhliadkový let. Let môžete kúpiť obom rodičom, aby počas letu oslávili výročie svadby. Alebo zoberte mamičku na let vy a strávte spolu nenahraditeľné chvíle. Podobné okamihy zažije mama aj vtedy, keď jej kúpite let balónom.

Letecký zážitok pre otca

Pre otca môžete vybrať rôzne letecké zážitky. V lete si otec užije paragliding s inštruktorom, pristátie na priehrade s hydroplánom alebo let rogalom ako vystrihnutým z historického filmu.

Letecký zážitok pre brata

Ako potešiť brata? Výber je opäť pestrý. Letecký zážitok pre brata môže byť vo forme leteckého simulátora, skúšky pilotovanie rôznymi typmi lietadiel alebo netypický let stíhačkou.

Letecký zážitok pre sestru

Sestru podobne ako maminku poteší letu balónom. Príjemné sú tiež lety vetroňom a zážitkové lety vrtuľníkom.