Zubná ambulancia v košickom AuParku ponúka nadštandardný prístup k pacientom

Zubná ambulancia v košickom AuParku ponúka nadštandardný prístup k pacientom

- Kategória: Zdravie & životný štýl
1346
Komentáre vypnuté na Zubná ambulancia v košickom AuParku ponúka nadštandardný prístup k pacientom

O zuby sa rozhodne vyplatí starať. Či už z dôvodu životného komfortu, pretože bolesť zubov patrí k tým najhorším, alebo z dôvodov finančných. Veď dať si dohromady zuby je skutočne nákladné. Pravdou ale zostáva, že záleží nielen na našej osobnej starostlivosti, ale aj na tom, aká je zubná ambulancia, ktorú navštevujeme.

V košickom AuParku nájdete zubnú kliniku Happy Dent ­– Stomatológia AuPark, ktorá je známa svojim nadštandardným prístupom k pacientom. V prvom rade na jednom mieste získate skutočne kompletnú starostlivosť o svoje zuby. Od dentálnej hygieny, cez prevenciu, bežné ošetrenie kazov, až po starostlivosť v oblasti záchovnej a estetickej stomatológie, parodontológie, implantológie, protetiky a stomatochirurgie. Z kliniky vás nikdy nepošlú na iné pracovisko len preto, že by bol pre lekársky tým tento zákrok zložitý, alebo časovo náročný a teda nevýhodný.

Príďte zadarmo na vstupnú prehliadku

Váš úsmev nemusí byť časovanou bombou. Staňte sa pacientom tejto vyhlásenej zubnej kliniky a príďte zadarmo na vstupnú prehliadku. Zubný lekár pripraví panomatický RTG snímok a OPG, zhodnotí kvalitu súčasných výplní, vyšetrí mäkké tkanivo a taktiež posúdi stav vašej dentálnej hygieny. Následne spolu s vami zostaví vhodný liečebný plán.

Perfektne vybavená klinika je základ

Kvalitná stomatológia sa nedá robiť bez moderného špičkového vybavenia. Zubná ambulancia v AuPark Košice toto vybavenie má k dispozícii, neustále sleduje nové trendy v oblasti prístrojového vybavenia, technológií i materiálových trendov. Takže ako pacient dostávate to najlepšie, čo sa v súčasnosti vo svete používa.

V ordinácii si aj vďaka tomu budete cítiť ako v inom svete. Väčšina úkonov sa robí pomocou niekoľkonásobného zväčšenia operačným mikroskopom, alebo tiež za pomoci lupových okuliarov. Kto do Happy Dent príde z bežnej zubnej ordinácie, veľmi rýchlo pozná zmenu. A tej odpovedá aj kvalita zubných zákrokov.